O Nas

MINIMALIZM

Jako rodzice maluszka doskonale wiemy, że dzieci zajmują znaczną część naszej przestrzeni domowej.
A jako urodzeni esteci doskonale rozumiemy też rodziców, którzy lubią otaczać się rzeczami nie tylko funkcjonalnymi, ale zwyczajnie pięknymi i intrygującymi.

MIŁOŚĆ

Dlatego z miłości do dzieci i z miłości do nas samych, postanowiliśmy stworzyć meble dla najmłodszych w rodzinie, które doskonale wpiszą się w kreowane przez was wnętrza i staną się ulubionym kącikiem małych pociech.

 

NATURA

Inspirujemy się naturą. W prostocie widzimy nietuzinkowość. Wybieramy tylko certyfikowane tkaniny, a nóżki toczone są z drewna. Jako firma rodzinna wykonujemy produkcję od 1991r. a nasze najmłodsze pokolenie było inspiracją do stworzenia kolekcji mebli dla dzieci.

 

Tkanina
BOUCLE

Ta pełna i mięsista wręcz dzianina charakteryzuje sie wyjątkową teksturą. Jako że wykonywana jest ona z przędzy pętelkowej, powierzchnię tkaniny pokrywają gęsto i nieregularnie ułożone supełki, w których zakochaliśmy się bardzo szybko.
Co więcej – oprócz przyjemnej miekkości i ciekawej formy ma dość niski stopień absorpcji płynów i jest wytrzymała, a to idealne dopełnienie jej atrakcyjności.

Dlaczego My?
EUIPO-green

Produkty Chronione

Produkty chronione wzorem przemysłowym.
Registered Community Design
EUIPO 008786909-0001/0002

Produkujemy w Polsce

Nasze meble produkowane są w nowoczesnej fabryce w Polsce.

Najlepsze Ceny

Wysoka jakość i piękny design w najlepszych cenach.